Афіша, Новини

Чернівці для своїх. Містян запрошують на презентацію нової книжки Володимира Килинича

Книга — своєрідна екскурсія історичним містом. 

фото @steve3p_0

5 березня у медіа-центрі «Belle Vue» (вул. О. Кобилянської, 2) відбудеться презентація нової книжки Володимира Килинича «Чернівці для своїх. Екскурсія в прозі». Книга вийшла у «Видавництві 21» за сприяння Чернівецької міської ради в рамках програми підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського.

Як повідомляють організатори, книжка Володимира Килинича розповідає про Чернівці крізь призму особистих історій, діалогів чернівчан, розкриваючи своєрідні колорити, автентику міста, його мешканців і специфіку їхньої комунікації. Часто вдаючись до більш чи менш віддаленої ретроспективи, автор акцентує увагу на тих деталях міського буття, простору, які зазвичай залишаються поза увагою, збирає, вибудовує із деталей цілісну картину Чернівців, увиразнюючи та актуалізуючи у такий спосіб пам’ять міста та містян. Письменник демонструє, що історія міста – це кожен його етап, а місто нинішнє – результат тривалих процесів, воно на поверхні своєрідної діахронічної піраміди.

«Захоплива мелодраматично-детективна історія, авторський стиль із властивими йому гумором, іронією не залишать читачів байдужими. Кожен персонаж (чи то істота, чи споруда, вулиця) виступають у певному амплуа, що створює відчуття міського простору, як однієї великої сцени, де всі і все взаємопов’язані, де все перебуває у причинно-наслідкових зв’язках. Деякі персонажі мають своїх прототипів (переважно це представники мистецького середовища), і, звісно, їх упізнають читачі-чернівчани. Загалом на сторінках книжки постають різні типи чернівчан – і, очевидно, кожен хоч трохи, але впізнає у цій майже кінематографічній історії Володимира Килинича себе або своїх знайомих», – ідеться у повідомленні.

Модеруватиме подію Інга Кейван.

Придбати книгу можна буде на презентації або ж на сайті видавництва.

Початок презентації о 19:00

Коментарі