Артисти Львівської національної опери вперше виступатимуть у Чернівцях.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2019/02/photo-1513011967560-f806af786e6c.jpg)
фото @krysalex
8 березня у Чернівцях вперше виступатимуть артисти Львівської національної опери. Цього дня у музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської відбудеться показ одного з найзнаменитіших творінь балетного мистецтва за П.І. Чайковським «Лебедине озеро».
Балет у трьох діях, тривалістю дві з половиною години. Початок о 19:00.
Славнозвісне «Лебедине озеро» Петра Чайковського – переказ старовинної німецької легенди. Молодий принц Зігфрід закохується у зачаровану принцесу-лебедя Одетту. Його щира любов і вірність повинні допомогти їй позбутися від лебединого прокляття чаклуна Ротбарта і повернути людську подобу назавжди.
Квитки можна придбати у касах драмтеатру або онлайн.