Новини

У міськраді шукають кандидата на посаду керівника управління контролю за благоустроєм

Також залишилася низка інших посад у цьому структурному підрозділі.

Посада керівника управління контролю за благоустроєм у Чернівецькій міській раді досі вакантна. Також вільною залишається низка інших посад у цьому структурному підрозділі. Про це у коментарі «Шпальті»повідомив заступник міського голови, голова конкурсної комісії Олександр Паскар.

Він зазначив, що на конкурс претендував лише один кандидат.

«Рівень цього кандидата був невідповідний посаді, на яку він претендував. Тому оголосили повторно конкурс на заміщення вакантної посади. Практика показує, коли оголошували повторний конкурс, обирали кандидатів», – каже Олександр Паскар.

Також він зазначив, що на посаду заступника управління з контролю за благоустроєм пройшов Віталій Назаров, який перебував на аналогічній посаді у інспекції з благоустрою, а також провідні спеціалісти інспекції.

Екс-керівник інспекції з благоустрою Чернівецької міської ради Сергій Обшанський у коментарі «Шпальті» сказав, що він не буде брати участі у конкурсі.

«Прийшла нова команда управлінців. Мої життєві принципи не дають можливості реалізації з так званою «командою-29». Принцип – закон один для всіх – не виконують. Це призводить до зневіри громадян у чиновниках органів місцевого самоврядування. Я чиновник, у хорошому розумінні цього слова, принаймні, намагаюся бути таким», – зазначив Сергій Обшанський.

Наразі вакантними залишаються посади заступника начальника управління, начальника інспекції з паркування, інспектора з паркування та спеціалістів І категорії інспекції з благоустрою, а також спеціалістів та головних спеціалістів управління контролю за благоустроєм. На ці посади також оголосять повторний конкурс.

Нагадаємо, 6 грудня Чернівецька міськрада ліквідувала інспекцію з благоустрою.

 

Коментарі