Юні чернівчани здобули медалі на Лізі плавання України

Найуспішніше виступила Еміля Пижик, яка виграла 5 золотих і 4 срібних нагороди.

Фото Ліги плавання України

З 15 по 17 лютого у Харкові відбувся перший етап Ліги плавання України. Це наймасштабніші національні змагання для спортсменів віком до 12-ти років.

Юні чернівецькі плавці також взяли в них участь і в нелегкій боротьбі показали високі результати. Про це повідомляють у відокремленому підрозділі Федерації плавання України в Чернівецькій області.

Найуспішніше виступила Емілія Пижик (спортклуб «Еліт»), яка виграла в різних стилях та дистанціях 5 золотих та 4 срібних медалі. В активі Катерини Дайки (СК «Актив») – три «бронзи». Третє місце на змаганнях також посіли Данило Коріняк (СК «Актив») та Анатолій Кіцак.

Другий етап ліги плавання України відбудеться з 31 травня по 2 червня у Львові.

Окрім цього, минулими вихідними відзначилася ще одна представниця чернівецького плавання. Ольга Міхалева виборола два «срібла» і «бронзу» на «Riga Amber Cup 2019» у Латвії.