Новини

До Дня закоханих чернівецьке видавництво презентує нову книжку Наталії Гриценко

Книга «Ательє на старій вулиці міста, що пахло корицею й кремом Nivea. Чернівецький вінтажний альбом» продовжує і доповнює історії вже відомого читачам видання «Місто пахло корицею й кремом Nivea. 

Фото: Roman Kraft

У «Видавництві 21» виходить нова книжка Наталії Гриценко «Ательє на старій вулиці міста, що пахло корицею й кремом Nivea. Чернівецький вінтажний альбом».

Ця книжка Наталії Гриценко продовжує і доповнює історії вже відомого читачам видання «Місто пахло корицею й кремом Nivea. Чернівецький вінтажний альбом». Спогади головного героя, пана Юліана, перенесуть читача у міжвоєнні часи, Другої світової війни та повоєнні. Містяни постають у своїх щоденних побутових клопотах, справах. Читач побачить їх у найрізноманітніших ситуаціях та обставинах – кумедних, драматичних, зворушливих.

Персонажі Наталії Гриценко – люди красиві й у вчинках своїх, і зовні, вони живуть за спільними неписаними законами міського співіснування.

У книжці багато інформації подано про моду чернівчан (одяг, взуття, зачіски, головні убори, прикраси) і, відповідно, про колоритних, харизматичних кравців, кравчинь, перукарів. Важливу частину книги становлять оповіді про весільні звичаї, сімейні й сусідські стосунки, про дитячі пригоди на вулицях і в школі тощо. Книга проілюстрована світлинами, листівками.

Видання буде цікавим краєзнавцям, дизайнерам одягу, історикам міста, всім, хто цікавиться історією і культурою Чернівців і загалом урбаністикою.

А ще в «Ательє на старій вулиці міста, що пахло корицею й кремом Nivea» багато любові, найрізноманітніших історій романтичних стосунків – пристрасних, драматичних, таємничих, зворушливих.

З 11 по 18 лютого «Видавництво 21» проводить святкову акцію: передпродаж нової книжки Наталії Гриценко, а також пропонує своїм читачам 10-ти відсоткову знижку на книжки з найяскравішими історіями кохання.

Над дизайном обкладинки працювала Анна Стьопіна.

Видання здійснено за сприяння Чернівецької міської ради в рамках програми підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського.

Коментарі