Афіша, Новини

У Чернівцях виступить Лесь Подерв’янський

Цього разу Лесь озвучить свої найбільш популярні п’єси, а як ексклюзив прочитає уривок недавно закінченого роману «Таинственный Амбал».

Фото з Facebook

23 березня о 19:00 у Чернівецькій обласній філармонії імені Д. Гнатюка свої епічні п’єси виконає Лесь Подерв’янський. ‎

Автор таких відомих шедеврів як «Діана», «Нірвана», «Кацапи», «Гамлет» й інших нетлінних п’єс знову зачитає свої твори з великої сцени.

«Запрошуємо всіх охочих, зокрема дорослу аудиторію, тому що в своїх роботах автор слів не підбирає і частенько пересипає їх рядки бездоганно підібраним матом», – повідомляють організатори.

Цього разу Лесь озвучить свої найбільш популярні п’єси, а як ексклюзив прочитає уривок недавно закінченого роману «Таинственный Амбал». На цьому вечорі не буде нічого зайвого, все – «в тему»: повний зал, зручне крісло і в ньому – культовий автор».

Визнаний геній української літератури Лесь Подерв’янський «підсадив» на свою творчість уже не одне покоління наших співвітчизників. І багато хто з них невпинно цитує улюблені рядки з яскравих творів.

Сатира Подерв’янського сповнена гостроти, його майстерність − бездоганна. Автор, граючи, створює унікальні п’єси, поєднуючи в них політичний стьоб, алегорію, грубість і здоровий глузд, неприкриту іронію. А це – все те, чого вам так зараз не вистачає.

Коментарі