Новини

Футболістку з Чернівців викликали на тренувальний збір воротарок збірної України

15-річна Катерина Боклач матиме змогу тренуватися разом із досвідченими спортсменками головної жіночої команди України.

1 лютого у Славутичі Київської області розпочався навчально-тренувальний збір воротарок національних жіночих збірних команд України з футболу. Його завданням є підготовка спортсменок до нового ігрового року, зокрема фізична підготовка та підвищення техніко-тактичної майстерності. Про це повідомляє womensfootball.com.ua.

На цей етап підготовки тренер воротарок національних збірних Олександр Митько викликав 16 футболісток, серед яких і 15-річна чернівчанка Катерина Боклач. Дівчина представляє Городенківську ДЮСШ Івано-Франківської області.

«На зборах шестеро дівчат приблизно мого віку, з яких, судячи зі спостережень тренерів і наших результатів, оберуть двох-трьох футболісток, які потраплять до жіночої збірної України U-17», – розповіла у коментарі «Шпальті» Катерина Боклач.

Юна чернівчанка також матиме змогу тренуватися разом із досвідченими футболістками головної жіночої футбольної команди України. У планах збору – дворазові тренування, робота в акробатичному залі та у манежі. Також на збірниць очікують щоденні теоретичні заняття.

Нагадаємо, минулого року Катерину Боклач визнали найкращою воротаркою Першої ліги чемпіонату України (серед дівчат до 14 років).

Читайте також: Не лише чоловіча гра. Як 14-річна чернівчанка потрапила до збірної України з футболу

Сьома справа – Катерина Боклач. Фото womensfootball.com.ua

 

Коментарі