Афіша, Новини

Великий сольний концерт. Один в Каное виступить у Чернівцях

Наразі гурт займає перші сходинки музичних хіт-парадів, їхні пісні часто обирають для виступів на талант шоу України.

Comma

«Один в Каное» готують великий сольний концерт у Чернівцях. 30 березня усі охочі можуть насолодитися музикою талановитого гурту. Концерт відбудеться у чернівецькій обласній філармонії, що на вулиці Чаковського, 10. Початок о 19:00.

«Один в каное» демонструють, як музика, яка відмовилась від атрибутів та стереотипів вітчизняного музичного бачення, знаходить свого слухача та збирає повні зали прихильників. Сила в простоті — такий мінімалістичний девіз втілений у всьому, що стосується цієї трійки — від інструментального діапазону до виконання композицій. Нове музичне звучання, глибокі та ліричні тексти не залишають байдужими навіть найвибагливіших слухачів. Наразі гурт займає перші сходинки музичних хіт-парадів, їхні пісні часто обирають для виступів на талант шоу України. 

Гурт вже встиг побувати з концертами в усіх великих містах України. А ще  виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях. «Один в Каное» є першим в історії України гуртом, який виступив в Кембриджському університеті у Британії.

Квитки на концерт можна придбати тут.

Коментарі