Афіша, Новини

Лариса Куваєва запрошує на авторську виставку живопису

Мисткиня представить роботи з різних періодів своєї творчості.


фото facebook.com/profile.php?id=100004185644401

14 грудня о 16.00 у Чернівецькій науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка відбудеться відкриття персональної виставки чернівецької художниці Лариси Куваєвої. Як розповіла мисткиня у коментарі «Шпальті», на виставці будуть представлені картини з різних періодів її життя.

«На виставці будуть роботи, написані аквареллю. Серед представлених – картини різних періодів моєї творчості: Рим, Франція, Лазуровий берег. Будуть квіти, пейзажі, замальовки буковинських місць. Картини звідусіль, де я була і жила. Це вперше я презентую свою виставку саме у бібліотеці. У Чернівцях організовувала персональну виставку у 1999, ще у 2014 році. Вже проводила виставки у багатьох країнах Європи: Болгарії, Італії, Франції, Іспанії, Австрії», – розповіла Лариса Куваєва.

Довідка

Лариса Іллівна Куваєва брала участь у багатьох обласних, всеукраїнських та міжнародних художніх експозиціях. Багато енергії та любові віддає педагогічній роботі – керувала студією образотворчого мистецтва Чернівецького центру естетичного виховання «Юність Буковини» та студією «Akadem-ART» при Чернівецькому відділені Українського фонду культури.
Створені нею живописні та акварельні пейзажі, натюрмор­­ти вражають реалістичністю в передачі кольорів, композиційній побудові, що стає визначником стилю. Продовжує працювати та розвивати ці жанри, експериментує з кольором та світлом. Добре володіє рисунком, впевнено відчуває лінію, що додає творам високого естетичного значення. Роботи зберігаються в приватних колекціях по всій Європі та музейних експозиціях, зокрема і Чернівецького художнього музею.

 

 

Коментарі