У Чернівцях підприємцям рекомендували обмежити використання поліетиленових пакетів у магазинах

Міська рада радить пропонувати покупцям альтернативу – біологічні полімерні пакети чи пакети з вторинної сировини, багаторазові торбини.

Обмежити обіг поліетиленових пакетів рекомендує міська рада підприємцям, які здійснюють торговельну діяльність у Чернівцях. Зокрема рекомендація стосується суб’єктів господарювання, що здійснюють гуртову, роздрібну торговельну діяльність продовольчими та непродовольчими товарами на території міста.

«Чернівецькою міською радою прийнято рішення від 26.05.2016р. №244 «Про розгляд електронної петиції Ніколаєва І. В. щодо заборони/обмеження використання поліетиленових пакетів у магазинах та точках продажу товарів», відповідно до якого суб’єктам господарювання сфери торгівлі рекомендовано обмежити обіг поліетиленових пакетів, пропонувати покупцям альтернативу – біологічні полімерні пакети чи пакети з вторинної сировини, багаторазові торбини тощо», – йдеться у повідомленні прес-служби Чернівецької міської ради.

Існує реальна альтернатива використанню одноразових поліетиленових пакетів – біо-полімерні чи паперові пакети, багаторазові торбини тощо. У світовій практиці існує велика кількість різноманітних прикладів обмеження  використання пластикових пакетів, що у цілому сприяє поступовому заміщенню таких пакувальних матеріалів на екологічно безпечні, – передає міська рада.

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук

Один відгук

  1. Бобул
    Грудень 7, 2018 о 16:07

    Хто написав петицію про заборону поліетиленових пакетів – мабуть хоче проштовхнути свою продуцкцію. Він шо? ГрінПіс? В державі є набагато більше проблем без цього. Я взагалі за те, що б відмінити сайт з петиціями, бо іноді в голові не укладається, яку дурню люди пишуть!