Відбудеться покладання квітів та молебень за Героями Небесної Сотні.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2018/11/15128988_549929791872790_5271254306001230935_o-1.jpg)
latvia.mfa.gov.ua
21 листопада 2018 року в області відбудуться заходи до Дня Гідності та Свободи. О 9:30 на Центральному кладовищі міста за участі представників влади та громадськості відбудеться покладання квітів і запалення лампадок на могилах Героїв Небесної Сотні та загиблих на Сході України.
Також цього ж дня, о 16:30, громада збереться на молебень за Героями Небесної Сотні та загиблими на Сході України на Центральній площі міста.