Презентують нову концертну програму «Найкраще».
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2018/11/9e1cec1e452b6f6d13fc1bc243658ea4027bd8f3.jpeg)
moemisto.ua
25 грудня вокальна формація «Піккардійська Терція» дасть сольний концерт у Чернівцях.
Акапельний колектив гастролює містами України з новою програмою «Найкраще». У Чернівцях концерт відбудеться у муздрамтеатрі імені Ольги Кобилянської. Початок о 19:00.
Ювілейна концертна програма «Піккардійської Терції» «Найкраще» побудована на своєрідній історії української музики. З цією програмою вокальна формація гастролювала і продовжує гастролювати як містами України, так і світом, зокрема у США, Канаді, Польщі.