Буковинські боксери стартували на чемпіонаті України серед чоловіків з поразок

Олександр Стрілецький та Микола Жижиян поступилися спортсменам з Хмельниччини та Херсонщини.

Фото unsplash.com

У Харкові стартував чемпіонат України з боксу серед чоловіків. У перший змагальний день Чернівецьку область представляли два спортсмени – Олександр Стрілецький та Микола Жижиян. Турнір розпочався для буковинців невдало – обидва боксери поступилися своїм суперникам. За рішенням суддів Олександр Стрілецький (вагова категорія 69 кілограмів) програв свій бій Мгеру Оганісяну з Хмельниччини. А Микола Жижиян (75 кг) поступився представнику Херсонської області Дмитру Щербині.

Завтра, 15 листопада боротьбу за медалі чемпіонату України розпочне ще один буковинець Степан Грекул (вагова категорія 81 кг).