Чернівчанин Валерій Чоботар пробився до фіналу чемпіонату світу з карате

Це досягнення стало історичним для українського карате.

6 листопада у столиці Іспанії Мадриді стартував чемпіонат світу з карате. Перший же день змагань приніс приємні новини для України. Уперше в історії наша держава буде представлена у фіналі дорослого чемпіонату світу з карате. Це досягнення – в активі чернівецького спорстмена Валерія Чоботаря. Вихованець спортивного клубу “Лідер” пробився до фіналу у ваговій категорії до 84 кілограмів. Чернівчанин переміг шістьох суперників – з Норвегії, Бельгії, Сенегалу, Боснії і Герцеговини, Ірану та Казахстану.

За звання чемпіонату світу Валерій Чоботар побореться із хорватом Іваном Квесічем. Двобій відбудеться у суботу, 10 листопада.