Буковинець став переможцем чемпіонату України з легкоатлетичного кросу

Іван Павлюк переміг серед юнаків у віковій категорії U-18 на дистанції 3 кілометри.

Фото Федерації легкої атлетики Івано-Франківської областіВ Івано-Франківську провели чемпіонат України з легкоатлетичного кросу. Серед юнаків у віковій категорії U-18 на дистанції 3 кілометри перемогу святкував буковинець Іван Павлюк (тренери – Денис Тищук, Тарас Ватрич). Результат нашого земляка – 11 хвилин 10 секунд. Друге місце посів Руслан Світличний (Луганська область) – 11 хвилин 12 секунд. Трійку кращих замкнув Владислав Кавецький з Києва з результатом 11 хвилин 14 секунд. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України

Серед юнаків у віковій категорії U-16 на дистанції на 2 кілометри 9-те місце посів Влас Тележинський (Сторожинецька РКДЮСШ, тренери – Денис Тищук, Сергій Москалюк) із результатом 8:00 На дванадцятій сходинці опинився ще один буковинець – Василь Никула (КБУ ДЮСШ, Чернівці, Вижницький район, тренери – Михайло Арсенюк, Василь Лучик).