Новини

ФСК «Буковина» поступився на виїзді ФК «Полісся»

Після поразки чернівецька команда залишається на передостанній сходинці турнірної таблиці.

У чотирнадцятому турі друголігової першості України ФСК «Буковина» грав на виїзді з ФК «Полісся» (Житомир). Гравці чернівецької команди прагнули перервати серію із програних матчів. Футболісти обох колективів обмінювалися небезпечними моментами, поки на 67-ій хвилині зустрічі у ворота «Буковини» не призначили пенальті. Голкіпер Богдан Степаненко зреагував на удар з одинадцятиметрової позначки Дениса Скепського, однак досвідчений футболіст таки добив м’яча у ворота «Буковини». Цей гол і приніс перемогу «Поліссю» з рахунком 1:0, повідомляє офіційний сайт черінвецької команди.

«Буковина» після чергової поразки залишається на 9-їй сходинці.

Склади команд:

«Полісся»: Литвиненко, Чередніченко, Ходуля, Поручинський, Іванов, Сокуренко, Недоля, Галенков, Скепський (Демчик, 81), Захаревич, Шаврін. Запасні: Мозіль, Кузнєцов, Баранов, Суханов, Шишигін, Дячук. Головний тренер – Анатолій Безсмертний.

«Буковина»: Степаненко, В. Кузів (Нікифоряк, 76), Понєдєльнік, Пилишатий, Павлюк, Ткаченко, Мєлконян, Батрак (Жумига, 73), Луцик (Р. Кузів, 85), Масікевич, Боженко (Мунтян, 68). Запасні: Гуцул, Рудич, Заїченко, Раулюк. Головний тренер – Віктор Мглинець.