Афіша, Новини

Чернівчан запрошують на презентацію книги «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту»

У документальній хроніці описують події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів.

У День козацтва та захисника України, 14 жовтня, відбудеться презентація книги «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» у Чернівцях. Захід пройде у  в Буковинському медіа-центрі «Belle Vue» за адресою: (вул. Кобилянська, 2). Початок о 13:00.

На презентації будуть присутні автори-упорядники, оборонці ЛАП, родичі загиблих героїв. Організатори запрошують учасників тих подій та всіх, кому небайдужа тема героїчної оборони ЛАП.


Книга «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» – результат першої в Україні спроби зібрати та проаналізувати свідчення безпосередніх учасників однієї з найгероїчніших і найтрагічніших операцій початку російсько-української війни, що досі лишається маловідомою для більшості українців.

У документальній хроніці описують події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень-початок вересня 2014 року), а також події, що передували окупації Луганська (зима-весна 2013-2014 років).

Команда волонтерів зібрала спогади понад 140 учасників та очевидців тих подій – військових, волонтерів, місцевих мешканців, працівників міліції та аеропорту, медиків, а також унікальні фотографії та картосхеми, що ілюструють військові операції, які відбувалися навколо летовища. Книга містить коментарі військових дослідників, офіцерів та експертів із аналізом основних операцій, а також перелік загиблих під час описуваних подій бійців із різних підрозділів.

 

 

Коментарі