ФСК «Буковина» поступилася ФК «Нива» з рахунком 0:2

Тепер команда перебуває на восьмому місці.

30 вересня на стадіоні «Буковина» відбувся матч між ФСК «Буковина» та ФК «Нива» (Тернопіль). Гру відвідали 500 глядачів повідомляє офіційний сайт ФСК «Буковина».

«Буковина» поступилася з рахунком 0:2. Вперше м’яч у ворота «Буковини» на 25 хвилині забив Олексій Литовченко. У першому таймі шанси відзначитися мали гравці «Буковини» Роман Кузів і Денис Ткаченко, однак м’яч у воротах гостей не опинився.

У другій половині зустрічі гості відзначилися знову. На 56 хвилині гри атака, у якій взяли участь Богдан Слоневський, Ігор Олексієнко та Микола Темнюк, завершилася влучним ударом останнього.

Гравці

«Буковина»: 1. Степаненко, 77. В. Кузів (2. Рудич, 69), 7. Понєдєльнік, 3. Віксич, 4. Павлюк, 22. Ткаченко (5. Раулюк, 79), 10. Мєлконян, 17. Батрак (6. Жумига, 62), 11. Р. Кузів (8. Заїченко, 46), 9. Луцик, 19. Масікевич (16. Боженко, 75). Запасні: 12. Гуцул, 15. Нікифоряк, 20. Мунтян. Головний тренер – Віктор Мглинець.

«Нива»: 84. Жмурко, 7. Герт, 15. Мороз, 16. Макогон, 23. Залізняк, 6. Кохман, 14. Олексієнко, 10. Слоневський (20. Юрчак, 63), 9. Темнюк (21. Кривий, 75), 17. Волохатий (11. Гатала, 78), 8. Литовченко (22. Бідний, 90+2). Запасні: 12. Костик, 5. Хруставка, 3. Чорномаз. В.о. головного тренера – Вадим Боженко.

Голи: Литовченко (25), Темнюк (56).

Попередження: Павлюк (84), Литовченко (90+2).