«Буковина» розгромно поступилася «Калушу». Фото

Чернівецька команда вже вдруге в сезоні програла клубу з Івано-Франківщини.

У восьмому турі Другої ліги з футболу (група «А») ФСК «Буковина» приймав удома одного з лідерів чемпіонату ФК «Калуш». На 21-ій хвилині зустрічі м’яч вперше побував у воротах чернівецької команди. Удар Данила Книша на себе прийняла стійка, а першим на добиванні був Юрій Голубка. У другому таймі гравці «Калуша» провели ще дві результативні атаки. На 66-ій хвилині гри Володимир Заваляк увійшов у штрафний майданчик «Буковини» та зробив простріл на Дмитра Скакуна, який і відправив м’яча у сітку воріт господарів. А через п’ять хвилин свою колишню команду засмутив екс-гравець «Буковини» Андрій Кохман, повідомляє офіційний сайт чернівецького колективу.

«Буковина» поступилася із результатом 0:3, після чого опустилася на сьоме місце. Нагадаємо, у першій офіційній грі сезону – кубковій зустрічі – чернівецька команда грала саме із ФК «Калуш». Тоді основний час завершився з рахунком 1:1, у серії післяматчевих пенальті кращими виявилися гравці клубу з Івано-Франківської області.

Склади команд:

«Буковина»: Степаненко, В. Кузів, Понєдєльнік, Віксич, Павлюк (Рудич, 76), Раулюк (Герасимчук, 78), Мєлконян, Заїченко, Р. Кузів (Луцик, 74), Батрак (Жумига, 68), Боженко (Мунтян, 64). Запасні: Гуцул, Пилишатий, Нікифоряк, Масікевич.

«Калуш»: Герич, Николишин, Ульянов, Дедух (Матвіїв, 55), Книш, Заваляк, Кучеров (Мись, 84), Скакун (Денега, 79), Ілюк (Кохман, 57), Матушевський, Голубка (Адрусенко, 70). Запасні: Б. Кузів, Драган.

Голи: Голубка (21), Скакун (66), Кохман (71).

Наступний матч чернівецька команда зіграє на виїзді 15 вересня із ФК «Минай» із Закарпаття, який тренує колишній футболіст «Буковини» Ігор Харковщенко.