Афіша, Новини

«Тартак», «Антитіла» та Марія Бурмака. У Новоселиці відбудеться фестиваль на підтримку української музики

Фестиваль пройде ще в семи прикордонних містечках України.

22 вересня у Новоселиці відбудеться фестиваль «Твоя країна fest». Захід пройде  в семи прикордонних містах. У ньому візьмуть участь популярні українські виконавці – Фома та гурт «Мандри», «Тартак», «Антитіла», Марія Бурмака, Gypsy Lyre, Іванка Червінська та GrozovSka Band.

Про це під час прес-конференції повідомили організатори фестивалю, йдеться на сайті Міністерства інформаційної політики України (МІП).

«Міністерство інформаційної політики України на виконання указу Президента про підтримку української мови ініціювало і запускає великий проект – українська музика в невеликих містах України. Ми хочемо, щоб якісна сучасна україномовна музика потрапила туди, де люди не так часто можуть почути її наживо», – зазначив державний секретар МІП Артем Біденко.

Як повідомив лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко (Фома), склад учасників фестивалю у кожному місті буде різним з огляду на концертні графіки артистів.

Народна артистка України Марія Бурмака відзначила, що спеціально підлаштовувала свій концертний графік, щоб взяти участь у фестивалі «Твоя Країна fest». «Завдяки цьому фестивалю невеличкі містечка зможуть на деякий час стати культурними центрами своїх областей. Музика є важливим елементом культурної дипломатії, і їздити у такі прикордонні міста – дуже важливо зі сторони державотворення», – вважає співачка.

За словами лідера гурту «Антитіла» Тараса Тополі, під час концерту кожен артист буде не тільки співати, а й «говорити зі  сцени про важливі речі». «Така форма подачі дозволить поліпшити суспільно-політичний клімат у прикордонних районах, де зараз не так усе просто»,  – додав співак.

Вам буде цікаво: Популяризувати місто. Як у Чернівцях живе всеукраїнський рух «Твоя країна»

Довідка

11 серпня концерт відбудеться у Ізмаїлі (Одеська область, кордон з Румунією), 18 серпня – у Генічеську (Херсонська область, адмінкордон з окупованим Кримом), 24 серпня – у Маріуполі (Донецька область, зона проведення ООС), 8 вересня – у Конотопі (Сумська область, кордон з Росією), 15  вересня – в Мукачевому (Закарпатська область, кордон з Угорщиною), 22 вересня – у Новоселиці (Чернівецька область, кордон з Румунією і Молдовою), 29 вересня – у Сарнах (Рівненська область, кордон з Білоруссю).

 

Коментарі