Без категорії

У виїзному матчі «Буковина» перемогла «Верес»

Гра завершилася рахунком 3:1.

У четвертому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» грала у Млинові з колективом «Верес» (Рівне), повідомляє офіційний сайт ФСК «Буковина».

У попередньому турі підопічні Віктора Мглинця поступилися у рідних стінах «Черкащині – Академії» – 0:1.

На 13 хвилині матчу «Буковині» вдалося організувати результативну атаку. Євген Заїченко зробив удар у штрафний майданчик господарів, а Роман Кузів забив свій другий гол у сезоні.

Зокрема, на 15 хвилині ніхто з гравців «Вересу» не зміг замкнути простріл Антона Котляра.

На початку другого тайму атака за участі Антона Батрака, Ладіка М

лконяна та Валентина Рудича завершилася результативними діями Євгена Заїченка.

У доданий арбітром час команди обмінялися влучними «пострілами». Спочатку влучного удару завдав Ладік Мелконян, а потім Олексій Бондаренко встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:1 на користь «Буковини».

Підопічні Віктора Мглинця здобули другу поспіль виїзну перемогу. Чекаємо на успіх наших футболістів і у домашніх матчах.