На Буковині народилася дівчинка з імунною недостатністю. Їй потрібна допомога

12 серпня на вулиці Ольги Кобилянської відбудеться благодійна акція зі збору грошей.

Фото storozhynets.info

Сторожинчанка Єва Іленчук народилася з імунодефіцитом. Зараз дівчинка перебуває на лікуванні в Туреччині. Їй поставили діагноз –  імунодефіцит, тяжкий комбінований (Т+/-В+NK). Імунна система зовсім не працює. На лікування дівчинки потрібно 110 000 доларів.

Як розповів один із волонтерів Максим Пансик, вдалося зібрати вже 56 667 доларів.

«Нещодавно відбулася пряма трансляція з Туреччиною – на площі в Сторожинці встановили великий екран і охочі мали змогу переказати вітання та поспілкуватися з Євочкою та її батьками. Коли почало сутеніти, діти-волонтери виклали на площі велике серце зі свічок, а у ньому ім’я «Єва». Таким чином ми привертаємо увагу до цієї проблеми, намагаємося врятувати життя маленької дівчинки», – каже Максим.

Фото storozhynets.info

За його словами, уже цієї неділі, у Чернівцях, на вулиці Ольги Кобилянської, відбудеться благодійна акція зі збору коштів. Долучитися зможуть усі охочі. Про час повідомлять пізніше.

Також переказати кошти можна на банківський рахунок батька Іленчука Анатолія – 5168 7427 1646 8883.

 

Залишити відгук

Залишити відгук

Коментарі

 1. Немо
  Серпень 8, 2018 о 15:56

  Наскільки мені відомо,то дівчинка вже на лікуванні в Туреччині знаходиться шостий день .
  До того ж як вважаете стосовно шансів ???

  Якщо важкий комбінований імунодефіцит діагностується до 3-місячного віку, частота виживання після трансплантації кісткового мозку будь-яким з названих способів становить 95 %. Передімплантаційна хіміотерапія не проводиться, так як у реципієнта відсутні Т-лімфоцити, і тому неможливо відторгнення трансплантата. Джерело: http://nebo.at.ua/publ/zdorovja/vazhkij_kombinovanij_imunodeficit_prichini_simptomi_diagnoz_likuvannja/38-1-0-681©Небо

 2. Немо
  Серпень 8, 2018 о 16:02

  К тому же … вспомните Татьяну Суровицкую, скандально известную мать изнасилованной и погибшей Оксаны Макар … их историю со сбором денег …

 3. Немо
  Серпень 8, 2018 о 16:17

  Напомню историю Татьяны Суровицкой , скандально известной матери изнасилованной и погибшей Оксаны Макар,……..