Новини

Дівчат з Чернівецької області продавали у сексуальне рабство в Євросоюз. Відео

Поліція затримала організатора та помістила його до ізолятору тимчасового тримання.

Поліція встановила, що організатором міжнародного каналу торгівлі людьми став 28-річний уродженець Прикарпаття, котрий уже давно проживає в Італії.

Через соціальні мережі чоловік шукав молодих дівчат із малозабезпечених сімей. Жертвами сексуальної експлуатації стали дівчата з Чернівецької, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Зважаючи на скрутне матеріальне становище своїх жертв, зловмисник пропонував їм роботу в Італії з високою зарплатнею та хорошими умовами праці. Через посередників чоловік виготовляв дівчатам усі необхідні документи для виїзду за кордон і навіть переказував по 500 євро, щоб увійти у довіру. А коли панянки приїжджали до Італії, зустрічав їх і передавав третім особам для участі у порнобізнесі.

Працівникам поліції вдалося перекрити канал торгівлі людьми та попередити виїзд з України чотирьох дівчат. Також поліція встановила інших постраждалих, котрих втягнули у заняття проституцією на території Італії.

Злочинця затримали  в міжнародному аеропорту «Бориспіль» та доставили до Чернівців. Затриманому вже оголосили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 149 (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України. Наразі вирішують питання про обрання йому запобіжного заходу.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Чернівецькій області.

 

Коментарі