Новини

Буковинці вибороли дві медалі чемпіонату України з легкої атлетики

На п’єдестал піднялись Олег Миронець та Еміль Ібрагімов.

Олег Миронець, фото Георгія Мазурашу

У Луцьку триває чемпіонат України з легкої атлетики. Другий змагальний день, 19 липня, видався успішним для представників Чернівецької області. Спочатку 20-річний Олег Миронець прибіг другим до фінішу у забігу на 800 метрів серед чоловіків. Спортсмен здобув срібну нагороду, показавши результат 1 хвилина 51,51 секунд, лише на 0,03 секунди поступившись переможцю Євгену Гуцолу з Волинської області.

Згодом ще один буковинець Еміль Ібрагімов у чоловічому фіналі з бігу на 100 метрів перетнув фінішну лінію із третім часом – 10,43 секунди. Окрім «бронзи» чемпіонату України, легкоатлет гарантував собі місце в естафетній збірній 4х100 метрів на чемпіонаті Європи.

Крайній справа – Еміль Ібрагімов, фото Костянтина Клименка

Також до жіночого фіналу з бігу на 100 метрів потрапила представниця Чернівецької області Аліна Попадюк, однак вона показала восьмий результат.