Новини

Понад 800 торгових палаток. Чого чекати на Петрівському ярмарку 2018

«Свято шоколаду», гості з Литви, «Медичне містечко», дискотека та багато іншого буде завтра, 7 липня, на ярмарку.

655 заявок з 22 областей України подали на участь у Петрівському ярмарку, який відбудеться 7-8 липня у Чернівцях. Уперше за всю історію проведення ярмарки Чернівці прийматимуть гостей із Литви, котрі пропонуватимуть містянам вироби з бурштину власного виробництва. Заплановано розташувати більше 800 наметів з різноманітним товарами.

«8 липня традиційно на Площі Пресвятої Марії буде «Містечко майстрів», де представлять вишиванки, вироби з дерева, міді, лози, скла, натурального каміння, різноманітні прикраси ручної роботи, макраме, декупаж, ляльки-мотанки, музичні інструменти. Також ткані килими, доріжки, продукція бджільництва та багато іншого.

Окрім цього, на Площі Пресвятої Марії працюватиме творча майстерня, де дітки власноруч зможуть розмальовувати різноманітні фігурки з дерева та пряники. На вулиці Ольги Кобилянської упродовж двох днів буде локація із продажем  друкованої продукції, а у неділю для дітей пройде Свято шоколаду», – розповіла в. о. директора департаменту економіки Чернівецької міської ради Руслана Сідляр.

У дворику Ратуші 7 липня о 14:00 відбудеться мистецька світлиця «Місце зустрічі» за участі чернівецьких поетів, письменників та виконавців авторської пісні. А після цього – «Ярмарок талантів». Також у неділю, о 22:00, у Центральному парку вперше відбудеться святкова дискотека.

За словами заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександра Паскаря, 7 липня чернівчанам, окрім «Петрівського ярмарку», пропонують відвідати товариський матч футбольних команд «Буковина» та «Прикарпаття» на стадіоні «Буковина» та «Місто професій» для найменших мешканців Чернівців у Центральному парку імені Тараса Шевченка. Чиновник також застеріг містян бути обачливими у зонах масового скупчення людей.

«Закликаю всіх учасників – гостей та містян, організаторів і працівників заходу – не забувати, що зараз Україна переживає труднощі, і пам’ятати про правила безпеки та остерігатися різноманітних провокацій.  Будьте уважними, пильними і повідомляйте про всі незрозумілі знахідки чи підозрілі ситуації поліцію».

Нагадаємо, ярмарок традиційно розпочнеться урочистим виносом прапорів у суботу о 10:00 перед Ратушею.

Повну програму заходів можна переглянути тут.

Анна Колісник

 

 

 

Коментарі