Афіша, Новини

Чернівчан запрошують на виставку чеських коміксів

Виставка представляє чеську творчість у всій багатогранності її форм та в історичному контексті.

Фото: www.radio.cz

У вівторок, 3 липня, о 18:00 у Целанівському центрі за адресою: вулиця Ольги Кобилянської, 51 відбудеться відкриття виставки чеських коміксів від Чеського центру при Посольстві ЧР в Україні.

Сто років від утворення Чехословаччини (1918) пропонує унікальну можливість поринути в національну історію чеського коміксу (та образ історії в коміксі).

Виставка представляє чеську творчість у всій багатогранності її форм та в історичному контексті. Тематично спроектована так, щоб продемонструвати багатство ракурсів: сектори, що відображають конкретний жанр, перемежовуються із секціями, які змальовують стрижневі моменти чеської історії. Спрямуванням на ключові жанри, поворотні моменти та взаємне міжкультурне натхнення виставка пропонує прихильникам свого роду серію розповідей про сучасний чеський комікс і його «перше століття».

Нехронологічний виклад історії чеського коміксу є особливо підходящим, аби показати, що тим часом в іншому місці – в іншому жанрі, іншою формою, по-іншому — чеський комікс знову крокував уперед. Якщо ми зрозуміємо минуле, ми зможемо зрозуміти і сучасність.

 

Коментарі