Без категорії

На Буковині відбудуться масштабні міжнародні антитерористичні навчання

Чернівчан закликають зберігати спокій.

Фото: ternopoliany.te.ua

З 2 по 8 червня на території Чернівецької області відбудуться антитерористичні навчання із пошуку та знешкодження диверсійно-терористичних груп. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Управління СБ України в Чернівецькій області.

У зв’язку з цим правоохоронці посилять патрулювання вулиць Чернівців та області, можуть тимчасово обмежувати рух транспорту та перевіряти документи, що засвідчують особу.

Тому, Служба безпеки України закликає мешканців і гостей Буковини зберігати спокій, із розумінням поставитися до можливих обмежень і незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців (перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей, можливе тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів тощо).

Тренування  відбуватимуться в умовах, максимально наближених до реальних, організовує Антитерористичний центр СБ України за участі поліції, Нацгвардії, ДСНС, прикордонників, підрозділів ЗСУ, органів державної влади та інших суб’єктів боротьби з тероризмом.

Усі дії відбуватимуться у рамках чинного законодавства.

 

 

 

Коментарі