Афіша

У Чернівцях відбудуться винно-книжкові дегустації від «Meridian Czernowitz»

Book’o’Wine матиме дві частини – винно-гастрономічну й літературно-дискусійну.

Архівне фото

9–10 вересня у Чернівцях відбудуться I Винно-книжкові дегустації Book’o’Wine. Це частина Міжнародних поетичних читань «Meridian Czernowitz», повідомили Шпальті у пресвідділі корпорації.

«Від самого початку проведення Міжнародного поетичного фестивалю «Meridian Czernowitz» і впродовж усіх чотирнадцяти років його існування незмінною складовою було і залишається вино. Один із засновників фестивалю – поет із Чернівців та винний критик Ігор Померанцев – зазначив, що особливий успіх Меридіана полягає в тому, що поруч із ріками поезії течуть ріки вина», — пояснює ідею створення Буковайну президент корпорації Святослав Померанцев.    

У програмі – винно-гастрономічні й літературно-дискусійні частини.

Винно-гастрономічна програма:

− дегустації-ярмарок-продаж вина від українських виноробних господарств та буковинських виноробів. Вино можна буде продегустувати, придбати по келихах та у пляшках за цінами виробників;

− дегустації-ярмарок-продаж крафтового м’яса та сиру;

− лекції-дегустації від виноробів-учасників.

Літературно-дискусійна програма:

− «Винно-поетичний вечір» Ігоря Померанцева, читання «Оповідання під келих. Найновіші сторінки майбутньої прози» Юрія Андруховича, презентація нової збірки короткої прози «Бурчак» Тараса Прохаська, публічна розмова Сергія Жадана та відомого тенісиста і винороба, а зараз військовослужбовця Сергія Стаховського «Війна. Культура. Спорт. Вино», автограф-сесія учасників Міжнародних поетичних читань Meridian Czernowitz;

− книжкова крамниця.

Book’o’Wine залучає три поверхи РК «Бартка» (вулиця Головна, 124): на першому поверсі — дегустації-ярмарок-продаж, на другому – літературно-дискусійні заходи й дитяча кімната з аніматорами, а на третьому — лекції-дегустації від виноробів. Графік роботи Book’o’Wine з 12:00 до 21:00.

На офіційному відкритті й закритті Book’o’Wine проведуть аукціони на підтримку ЗСУ за участі організаторів та письменників Меридіана — Сергія Жадана і Андрія Любки.

Вхід на літературно-дискусійні заходи та лекції виноробів — безкоштовний. Вартість вхідного квитка на дегустації-ярмарок-продаж — 300 гривень за день.

Деталі про Book’o’Wine та програму заходів опублікують на офіційних сторінках винно-книжкових дегустацій у Facebook та Instagram. Повну програму ХІV Міжнародних поетичних читань «Meridian Czernowitz» можна знайти на офіційному сайті та в соціальних мережах корпорації.

Коментарі