Новини

Якою буде форма шкільної освіти на Буковині: в області розробили моделі навчання в умовах карантину

Керівники навчальних закладів мають опрацювати ці моделі та врахувати рекомендації головного санітарного лікаря України.

Фото Чернівецької ОДА

Буковинські освітяни продовжують готуватися до початку нового навчального року в умовах адаптивного карантину. Так, уже підготували моделі організації освітнього процесу у школах, повідомляє пресслужба Чернівецької облдержадміністрації.

За цими моделями, у якій зоні не перебував би регіон, навчальний рік таки розпочнеться 1 вересня. Якою буде форма навчання, залежатиме від рівня епідеміологічної небезпеки того чи іншого району.

«Творча група освітян Буковини виконала свою роботу – моделі навчання в умовах карантину розроблені. Тепер керівники навчальних закладів мають опрацювати їх, враховуючи також рекомендації головного санітарного лікаря України, та пристосувати до своїх установ», – зазначає заступниця голови Чернівецької ОДА Ірина Ісопенко.

Згідно з напрацьованими алгоритмами, в «зеленій» зоні буде очна форма навчання, а в «жовтій» діятимуть усі правила зеленої зони з посиленням контролю за дотриманням умов карантину. «Помаранчева» ж передбачає очне та змішане навчання, «червона» – лише дистанційне.

Інклюзивне навчання відбуватиметься в усіх районах области незалежно від зон, у яких вони перебуватимуть.

 

Коментарі