Юна буковинка потрапила на сторінки книги талановитих дітей України
Новини

Юна буковинка потрапила на сторінки книги талановитих дітей України

Цьогоріч до видання ввійшли понад дві сотні талановитих дітей України, серед них – Анастасія Руснак із Лашківки (Кіцанський р-н).

Тринадцятирічна буковинка, вокалістка Анастасія Руснак із Лашківки (Кіцманський р-н) потрапила на сторінки третьої книги «Енциклопедія дитячих талантів: Найвидатніші діти України». Презентація третьої книги відбулася 7 вересня у Києві. Про це повідомляє КіцманьCitу.

Під час презентації учасники крокували червоною доріжкою, їх нагородили спеціальними відзнаками «Найвидатніші діти» і пам’ятними призами. Також у рамках проєкту відбулася благодійна акція «Діти дітям».

Захід зібрав в Українському домі у Києві більше 500 почесних гостей та партнерів.

Цього року до видання ввійшли понад дві сотні талановитих дітей України. Серед них — унікальні у своїх здібностях та цілеспрямовані співаки, танцюристи, моделі, ведучі, спортсмени, художники, блогери, кулінари, благодійники.

Лашківчанка Настя Руснак брала участь та здобувала перемоги у престижних міжнародних і всеукраїнських конкурсах та фестивалях. Вона співає з трьох років та почала професійно займатися вокалом у шість років у Кіцманському будинку дитячої творчості, де є солісткою вокально-інструментального ансамблю «Акорд». А ще є вихованкою Школи естрадного мистецтва «Джем» м. Чернівців та паралельно відвідує уроки співу й опанувала гру на фортепіано в Кіцманській музичній школі імені Володимира Івасюка. Крім того, Настя – випускниця Чернівецької філії Talant School Наталії Могилевської.
 
«Енциклопедія дитячих талантів» створена для підтримки та популяризації дитячої творчості, розповідає про талановитих дітей та їхні досягнення у сферах вокалу, спорту, хореографії й інтелектуальних здібностей. Уже втретє разом із командою «Ukrainian People» збірник видає громадська діячка і головна редакторка журналу Тетяна Петракова.

Коментарі