Новини

Чернівчани можуть подати кандидатуру на здобуття муніципальної премії Кохановського

Заяву можна подати до 1 серпня. 

У Чернівцях закінчується термін подання кандидатів на отримання муніципальної премії Антона Кохановського.

Як повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради, підприємства, державні установи, заклади культури, освіти, науки, засоби масової інформації, творчі спілки та громадські організації щороку до 1 серпня можуть висунути кандидатів на здобуття відзнаки у таких номінаціях: «Наукове відкриття року», «Краєзнавча розвідка року», «Журналістська знахідка року», «Мистецький тріумф року», «Місцева ініціатива року», «Меценат року», «Бізнес-проєкт року», «Молодіжна ініціатива року».

«На здобуття відзнаки може бути висунуто громадян України, інших держав, науковий, творчий колектив або групу, громадську організацію, підприємство, засіб масової інформації за кращі наукові, науково-популярні, художні та журналістські праці, краєзнавчі розвідки, у яких висвітлена історія міста Чернівців та діяльність його самоврядування, що здобули загальне визнання, створюють і популяризують позитивний імідж міста Чернівців у зарубіжних країнах», – йдеться у повідомленні.

На муніципальну відзнаку можуть також претендувати соціально важливі для чернівецької громади проекти, ініціативи мешканців, громадськості та бізнесу. Визначення лауреатів у кожній номінації здійснює Комісія з присудження муніципальної відзнаки імені Антона Кохановського, до якої увійшли авторитетні науковці, письменники, громадські діячі, літературознавці, мистецтвознавці, журналісти, працівники культури та освіти. Лауреат не може бути висунутий на здобуття цієї відзнаки повторно. Звання лауреата посмертно не присуджується.

Вручатимуть нагороду під час урочистостей із відзначення Дня міста. Кожен лауреат отримає диплом із зображенням Антона Кохановського, медаль та грошову винагороду у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів.

Пропозиції щодо відзначення Муніципальною відзнакою імені Антона Кохановського необхідно подавати на ім’я міського голови до канцелярії міської ради (каб. 113). Довідкова інформація за тел. 52-25-79

 

 

Коментарі