Підрядники, що не розпочали вчасно ремонт чернівецьких доріг, сплатять штраф

Також Департамент ЖКГ може розірвати договори в односторонньому порядку.

Фото vezha.vn.ua

Ще 1 червня у Чернівцях мали розпочати ремонт доріг на вулицях Гагаріна, Січових Стрільців, Переяславській та Суворова. Проте через місяць після запланованого початку робіт техніка працює лише на вулиці Суворова. Сьогодні, 2 липня, чернівецький міський голова Олексій Каспрук на брифінгу повідомив, що на фірми-підрядники, котрі затримують роботи, наклали штрафні санкції. Зокрема, щодо нерозпочатого ремонту вулиці Переяславської ПП «Алекс Промбуд» нарахували пеню в сумі 165 тисяч гривень, а ТОВ «ЛК Машинері», що має ремонтувати вулицю Січових Стрільців – 89 тисяч 602 гривні.

Якщо роботи на цих вулицях, а також вулиці Гагаріна не розпочнуться найближчим часом, Департамент житлово-комунального господарства розірве із підрядниками договори в односторонньому порядку.

«Підприємства повигравали тендери за заниженими цінами, наразі до роботи на більшості об’єктів не приступили. Я не хочу знову переказувати ті «завтраки», якими вони «годують» представників Департаменту ЖКГ. То труби чекають, то людей, які ось-ось мають приїхати, але час іде, тому гратись із ними ніхто не буде», – зазначив Олексій Каспрук.

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук