Делегація Сучавського повіту взяла реванш у чернівчан у товариському футбольному матчі. Фото

Румунська команда здобула перемогу із рахунком 12:7.

У ФОК «Олімпія» відбувся товариський матч між збірними чиновників, бізнесменів, журналістів, громадських діячів Чернівецької області та Сучавського повіту (Румунія).

Нагадаємо, попередній матч між цим командами у травні в Сучаві завершився із рахунком 5:2 на користь чернівчан.

Вам буде цікаво: «Cupa interetnică 2018». Як чернівчани у Сучаві в футбол грали

Цього разу сильнішою виявилася румунська команда. За підсумками двох таймів по двадцять хвилин, збірна Сучавського повіту перемогла із рахунком 12:7. У складі господарів грали, зокрема, заступник голови Чернівецької ОДА Ігор Богатирець, депутат Чернівецької обласної ради Володимир Мороз,  директор медіа-платформи «Шпальта» Олександр Білоус, керівник ПП «Санітарія» Олександр Пестов, власник «Льодового майданчика» Павло Польовий, чиновник одного з департаментів Чернівецької міської ради Володимир Смола та президент ФК «RA-DENT» Віорел Радукан.