Пологові будинки Чернівців отримали апарати для дослідження слуху немовлят

Два аудіометри медичним закладам передали благодійники.

Фото Управління охорони здоров’я Чернівців

Діти, народжені в пологових будинках Чернівців, зможуть проходити обстеження на вади слуху за допомогою сучасного обладнання. Зокрема, аудіометр для об’єктивного дослідження слуху «ERO SKAN Screener DPOAE (Maico)» вартістю 183 тисячі гривень у відділення неонатального догляду пологового будинку № 1 передала голова Благодійного фонду «Волонтерський рух Буковини» Катерина Пономарьова.

Окрім цього, за фінансової підтримки Кураж Базар та Благодійного Фонду «Свічадо» для неонатального відділення «Клінічного пологового будинку №2» придбали аудіометр-аналізатор отоакустичної емісії вартістю 150 тисяч гривень, повідомляє офіційна фейсбук-сторінка Управління охорони здоров’я  Чернівців.

Слуховий скринінг новонароджених є складовою частиною програми раннього виявлення і корекції порушень слуху у немовлят, спрямованого на поліпшення якості життя дітей з виявленими порушеннями. Цей діагностичний метод дозволяє попередити вторинні порушення мови, що призводить до затримки мовного розвитку, низької навчальної успішності та психоемоційних розладів.

Довідка. Аудіометр – апарат дослідження слуху за допомогою методу отоакустичної емісії, який є найбільш точним, безпечним і безболісним скринінговим методом для виявлення дефектів сприйняття звукової інформації.

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук