Футболісти «Буковини» зіграли перший контрольний матч у міжсезонні

У грі взяли участь дев’ять потенційних новачків.

Фото fcbukovyna.com

ФСК «Буковина» провів контрольну зустріч з командою вільних агентів. Матч відбувся на стадіоні «Буковина». Формат гри – три тайми по 30 хвилин. Чернівецька команда святкувала перемогу з рахунком 4:1, повідомляє офіційний сайт «Буковини».

Дубль оформив півзахисник Ладік Мелконян (один гол – з пенальті). Ще два голи на рахунку потенційних новачків «Буковини».

Стартовий склад «Буковини»: Степаненко, Гусін, Бойчук, В. Кузів, Р. Кузів, Батрак + п’ять потенційних  новачків.

На заміну виходили: Гуцул, Нікифоряк, Рудич, Пилишатий, Раулюк, Мелконян, Жумига + чотири потенційних новачки.

Серед потенційних новачків, зокрема, вихованці буковинського футболу Владислав Ватаманюк та Богдан Унгурян (гравці 2001 року народження).