«Чернівецьке тролейбусне управління» списало п’ять старих «рогатих»

Їх розберуть, а запчастини використають під час ремонту інших тролейбусів.

Фото Альони Чорної

Виконавчий комітет міськради надав згоду на списання з балансу комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління» п’ятьох транспортних засобів. Зокрема, чотири тролейбуси марки «Шкода 14ТР» (1983, 1985, 1988 та 1989 років випуску), а також один «ЛАЗ 52522» (1995 року випуску).

«Майже всі ці транспортні засоби експлуатували понад 30 років, а на заводі давали гарантію на лише десятирічний термін. Метал рам уже настільки старий, що немає навіть до чого приварити, тому перевозити людей цими тролейбусами стало небезпечно. Востаннє вони виходили на лінії ще рік тому», – повідомив у коментарі «Шпальті» в. о. начальника КП «Чернівецьке тролейбусне управління» Михайло Олексюк.

Списані тролейбуси розберуть. Матеріали придатні для подальшого використання використають в господарських цілях ЧТУ, а решту здадуть на металобрухт або утилізують.

«Ці тролейбуси стануть донорами для інших транспортних засобів. Завдяки їхнім запчастинам ми зможемо продовжити на декілька років життя ще двох тролейбусів, які останні місяць-два не виїжджали з депо через несправність», – розповів Михайло Олексюк.

 

Залишити відгук

Залишити відгук