Гроші є, чи немає. Де 12 мільйонів з Кабміну на зливові мережі залізничного вокзалу Чернівців

Ми вирішили дізнатися, на якому етапі наразі перебуває проект системи водовідведення чернівецького залізничного вокзалу та що насправді із коштами, які обіцяв виділити Кабмін.

Фото: Володимира Бешлея

12 червня унаслідок потужної зливи у Чернівцях зафіксували масове падіння дерев, були зірвані дахи, обірвані лінії електропередач. Залило окремі вулиці Чернівців, а залізничний вокзал знову фактично тонув у воді, як це було торік унаслідок червневої зливи. Води було стільки, що сягала людям по коліна, тож вони були змушені переходити убрід. 

Одразу після зливи міський голова Олексій Каспрук зібрав оперативний штаб, де доповіли про ситуацію та наслідки після негоди. Ключовим було питання щодо підтоплення залізничного вокзалу. Адже ще торік, як писали ЗМІ, Кабмін виділив 12,3 млн гривень на систему водовідведення біля залізничного вокзалу у Чернівцях. 

На засіданні оперативного штабу повідомили, що у Чернівцях ніхто навіть не брався робити технічне завдання на проектування кошторисної документації. Тож кошти на систему водовідведення ще не виділили. Гроші виділять, щойно буде розроблена проектно-кошторисна документація. Тож про терміни говорити рано, – коментують у Ратуші. 

За повідомленням міської ради, «територія, прилегла до залізничного вокзалу є проблемною ділянкою, де є потреба у повній реконструкції мережі із застосуванням нових технічних рішень. Тендер  на розробку ТЕО, моделювання стоку води, передпроектні та проектні роботи по об’єкту «Будівництво споруд із запобігання підтоплення залізничного вокзалу та прилеглої території до нього у Чернівцях оголосили у травні. На виготовлення проекту передбачено 600 тис. грн. Наразі до участі у тендері заявився лише один учасник», – зазначено у повідомленні. 

«Зроблений тільки перший крок – є замовлення на проектування, тобто розроблені допроектні вимоги. Оголосили тендер, але перший тендер не відбувся. Оскільки Львів відмовився робити завдання на проектування, це зробило Київське державне підприємство. Також стартували торги на ProZorro та повторно оголосили тендер», – розповів у коментарі «Шпальті» Ярослав Кушнірик (який очолював департамент ЖКГ з 23 травня 2017 року по 10 травня 2018 року). За його словами, подібні процедури завжди тривають так довго. 

Вислухавши думку присутніх та давши усім вказівки ліквідовувати наслідки негоди, міський голова Олексій Каспрук сказав: «Залізничний вокзал підтопило, але це для них уже стабільна ситуація, все нормально.»

Не знайшовши відповіді на запитання, ми вирішили дізнатися, на якому етапі наразі перебуває проект системи водовідведення чернівецького залізничного вокзалу та чи отримало місто 12, 3 млн гривень з Кабміну. Ситуацію, що склалась, коментує «Шпальті» заступник директора Департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради Олег Пилип’як.

«7 червня 2017 року у Чернівцях унаслідок сильної зливи сталося підтоплення залізничного вокзалу. Тож ми порушили питання щодо наявного проекту залізничного вокзалу. На сьогодні, так само як і станом на 2017 рік, у них існував тільки один проект щодо відведення води із залізничних колій. Він не включав відведення води з привокзальної площі, тобто дороги перед вокзалом. Тому прийняли рішення розробити ще один – масштабний проект, який би комплексно вирішував питання підтоплення як колій, так і привокзальної площі й самого вокзалу, – пояснює Олег Пилип’як.

Пізніше стало відомо, що з резервного Фонду Кабміну мали виділити 12,3 млн гривень на систему водовідведення залізничного вокзалу. 

«Але, як з’ясувалося, дана подія за класифікацією надзвичайних ситуацій не дала нам можливості отримати кошти, там є певні критерії, під які ми не потрапили. Тож від міської ради до Києва направили представника, де разом із представниками Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства регіонального розвитку будівництва і ЖКГ та службою Надзвичайних ситуацій провели спільну нараду.  У Києві й прийняли спільне рішення: місто має розробити комплексний проект із водовідведення і запобігання підтоплення залізничного вокзалу та прилеглих територій, тоді міська рада спільно із ОДА вийде на Міністерство фінансів з клопотанням передбачити із державного бюджету субвенцію на Чернівецьку область на ці цілі. Це рішення залишається в силі», – веде далі заступник директора Департаменту ЖКГ. 

На запитання, чому так довго триває процедура виготовлення проектно-кошторисної документації, Олег Пилип’як відповідає, що це надзвичайно складний проект.

«Він охоплює велику систему водозбору, починаючи із Соборної площі, вулиці Ольги Кобилянської, Лесі Українки, Богдана Хмельницького, і закінчуючи вулицею Університетською – цей водозбір займає близько 100 га. Усю воду треба перехопити та направити або в річку Клокучку, або в Прут», – каже заступник директора Департаменту ЖКГ.  

Для того, аби розробили пропозиції для техніко-економічного обґрунтування проекту, запросили спеціалістів з Києва.

«Департамент має для цього гроші, уже дав завдання на проведення торгів у системі ProZorro та, на жаль, відгукнулась тільки одна фірма з Києва. Через те, що вона не додала певні документи, ми були змушені оголосити процедуру ProZorro ще раз», – каже він.

Олег Пилип’як каже, що у Чернівцях немає фахівців, які могли б виконати проект такої складності. Його розробкою займається тільки одна проектна група, яка відповідала за будівництво Дністровської ГЕС та ГАЕС.

«Технічне завдання є, воно передбачає повний комплекс робіт, запропоновані три варіанти відведення води. Як тільки буде проектна документація, ми звертатимемося через ОДА до Міністерства Фінансів з проханням виділити субвенцією для області. Фактично Кабмін не виділив гроші. Було сказано, що є така можливість й передбачений механізм, який обговорений на рівні трьох Міністерств», – наголошує пан Олег.

Тож гроші на систему водовідведення залізничного вокзалу виділять тільки тоді, коли завершать виготовлення документації та буде готовий проект, який  пройде експертизу у Києві.

Іванна Аннин

 

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук