Андрій Садовий у Чернівцях мирив депутатів з мером

Мер Львова вважає, що відставка міського голови чи розпуск міськради зашкодить місту.

До Чернівців із офіційним візитом прибув львівський міський голова, лідер політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий. Він візьме участь у дискусії «UrbanTalks Львів & Чернівці», також політик поспілкувався із ректором ЧНУ імені Юрія Федьковича Степаном Мельничуком. Окрім цього, Андрій Садовий зустрівся із мером Чернівців Олексієм Каспруком та частиною депутатів міськради. Мер Львова розповів, що побачив проблемні моменти у спілкуванні між депутатами та міською владою:

«Я говорив і депутатам, і міському голові, що треба знаходити компроміс, інших варіантів немає, тому що місто в заручниках цієї ситуації, конфлікт треба «розрулювати». Якщо ви хочете мати в місті поступальний рух, треба зробити все можливе, щоб і депутати, і мер працювали разом. Будь-які розмови про відставку мера, про відкликання депутатського корпусу – це дорога в нікуди», – сказав Андрій Садовий.

За словами мера Львова, політичне протистояння у Чернівцях шкодить іміджу міста.

«Інвестори спостерігають збоку та сумніваються, чи інвестувати в Чернівці кошти, водночас і туристи сюди не поїдуть. Місто має давати імпульс стабільності, розвитку, позитивної динаміки, тому треба всіх мирити», – зазначив він.

Дострокове припинення повноважень міського голови, на думку Садового, користі місту та чернівчанам не принесе.

«Коли я почав працювати міським головою, то прийняв місто, у якого останні півроку не було мера. Це був один із найскладніших періодів розвитку Львова. Подібну ситуацію ми мали нещодавно у Миколаєві, де мера відправили у відставку і за півроку місто мало дуже негативну динаміку. Окрім цього, відправляти міського голову у відставку – це йти проти волі громади міста. Мера обрала громада, він має свій термін, а хто хоче займати цю посаду, має дочекатися чергових виборів і тільки тоді подавати свою кандидатуру», – сказав Андрій Садовий.

 

Іван Сірецький

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук