«Буковина» (U-19) здобула третє місце в першоліговому чемпіонаті України з футболу

Гравця чернівецької команди Даніела Раулюка визнали кращим півзахисником турніру.

Фото promin.cv.ua

У Чернівцях завершилася фінальна частина Першої ліги чемпіонату України з футболу (U-19). У матчі за третє місце, який відбувся на стадіоні «Мальва», чернівецька «Буковина» зустрічалася із луцькою «Волинню», повідомляє офіційний сайт ФСК «Буковина».

Чернівчани відзначилися вже на п’ятій хвилині зустрічі – вдало виконав штрафний Даніел Раулюк. Наші земляки святкували перемогу з рахунком 1:0 та стали бронзовими призерами змагань. А автора єдиного забитого м’яча Даніела Раулюка визнали кращим півзахисником турніру.

«Третє місце – це хороший результат важкої і тривалої роботи гравців і тренерів, хоча за потенціалом ми мали грати у фіналі і боротися за золото. Адже шість наших молодих гравців вже грають за основну команду «Буковини». Тим не менш, команда «Буковина» (U-19) функціонує лише перший рік, тому третє місце є задовільним результатом», – розповів у коментарі «Шпальті» директор ДЮСШ «Буковина» Юрій Крафт.

Водночас у фінальному матчі «Оболонь-Бровар» (Київ) перемогла з рахунком 4:0 «Черкаський Дніпро» (Черкаси) та тріумфувала у чемпіонаті.

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук