Що відомо про нову очільницю чернівецької «Самопомочі»

Ірина Ткачук розповіла про себе і плани на новій посаді.

Наталія Райлян (зліва) та Ірина Ткачук (справа)

8 червня голова Чернівецької обласної організації політпартії «Об’єднання «Самопоміч» Наталія Райлян представила журналістам нову голову міського осередку Ірину Ткачук.

Ірина Ткачук народилася в Чернівцях, закінчила ЧНУ імені Юрія Федьковича, паралельно здобувши ступінь магістра за спеціальностями «фінанси і кредит» та «політологія».

«Я все життя мріяла викладати в університеті, оскільки спілкування з молоддю дуже важливе для мене. Тому після закінчення навчання залишилась на кафедрі і почала викладацьку діяльність. Моя наукова діяльність певною мірою пов’язує економіку та політологію, і наразі я працюю над докторською дисертацією», – розповіла вона.

Також Ірина Ткачук є почесним науковим співробітником Норвезького науково-дослідницького інституту, заступником завідувача кафедри фінансів і кредиту з наукової та міжнародної діяльності економічного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича, а також головою Ради молодих науковців факультету.

«На певному етапі я прийняла виважене і послідовне рішення, що необхідно долучитися до громадянського суспільства, а саме до його формалізованих інститутів – громадської організації або політичної партії. А «Об’єднання «Самопоміч» – одна із небагатьох політсил, що відповідає цінностям, які закладали в мене батьки і моє оточення. Тому я тут і вірю, що ми працюватимемо на ефективний результат», – сказала Ірина Ткачук.

Також вона є активістом громадської організації «Центр реформ та розвитку». Членом партії «Об’єднання «Самопоміч» стала у травні 2018 року, а до цього ніколи раніше не входила до складу жодної політичної партії. Ірина Ткачук каже, що вже має конкретні плани і завдання на новій посаді.

«Однією із пріоритетних галузей «Самопомочі» на національному рівні є розвиток освіти і громадянського суспільства. Чим вищий рівень освіченості громадян, тим важче ними маніпулювати. Тому, зокрема, у приміщенні нашого офісу на вулиці Герцена, 2В ми запроваджуємо т. зв. «вільний лекторій», щоб постійно проводити лекції, тренінги з метою вдосконалення навчання людей», – повідомила вона.  

Також планують провести анкетування населення, для того, щоб зрозуміти вирішення яких проблем повинно бути першочерговим. Окрім цього, Наталія Райлян повідомила, що найближчим часом до Чернівців приїдуть лідери партії.

«Ми очікуємо в червні або в липні на візит до Чернівців Андрія Садового. Також до нашого міста планує приїхати Оксана Сироїд, вони передадуть місцевим активістам дієві інструменти змін та напрацювання в різних галузях», – сказала вона.

Іван Сірецький

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук