Чернівчан навчатимуть, як надавати першу допомогу дітям

Курс проведуть сертифіковані інструктори з Рівного.

Фото lviv.dityvmisti.ua

16 червня у Чернівцях відбудеться курс «Перша допомога дітям». За словами організаторів, діти не є зменшеною копією дорослих, тому при наданні їм першої невідкладної допомоги є важливі нюанси і спеціальні маніпуляції, які необхідно знати батькам і всім, хто працює з дітьми.

Курс відповідає сучасним стандартам Європейської ради з реанімації і Американської Асоціації Серця, а також нормативним документам МОЗ України.

«Надання медичної допомоги дорослим і дітям має певні відмінності. Ми будемо моделювати різні ситуації – серцево-легеневу реанімацію, реанімацію при епілептичному нападі, говоритимемо про дозування медикаментів для дітей, тренуватимемо, як діяти при утопленні, при тепловому ударі, як користуватися дефібрилятором», – розповіла у коментарі «Шпальті» співорганізаторка заходу Яна Рудяк.

Курс, тривалістю вісім годин, розрахований насамперед на людей без базової медичної освіти. Його проводитимуть сертифіковані інструктори з Рівного.

Вартість курсу 500 гривень (при оплаті до 10 червня 450 гривень). У вартість входять витратні матеріали, амортизація обладнання, кава-брейк, оренда приміщення та час інструкторів.

Зареєструватися можна за посиланням. Після реєстрації очікуйте інформаційний лист на електронну пошту.

Деталі за номером телефону: 093-843-15-33.

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук