На Буковину надійшли буклети про права людини, написані шрифтом Брайля

У Чернівецькій області нараховується понад 800 людей з вадами зору.

фото salt.zone

Незрячі буковинці мають змогу отримувати інформацію про систему безоплатної правової допомоги, викладену шрифтом Брайля. Таку можливість система безоплатної правової допомоги отримала завдяки спільному українсько-канадському проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та співпраці з редакцією Українського товариства сліпих «Заклик», повідомляє сайт міської ради.

30 000 примірників буклетів, видрукуваних шрифтом Брайля, розповідають про види безоплатної правової допомоги і про те, де її можна отримати. Окрім того, там вказаний телефон контакт-центру системи безоплатної правової допомоги – 0800213103. Телефонувати можна цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України. Загалом на Буковину надійшло 3 сотні таких буклетів.

«Для людей, які потребують безоплатної правової допомоги в Україні функціонує понад 500 точок доступу до такої правової допомоги. Незважаючи на таку досить розгалужену систему є категорії громадян, для яких така допомога є малодоступною. До них належать: люди з вадами зору чи слуху, лежачі хворі. І ми робимо все можливе, щоб безоплатна правова допомога ставала доступнішою для такої категорії осіб. Буклети шрифтом Брайля – це один з кроків у цьому напрямку», – розповіла заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Жанна Патєхіна.

У Чернівецькій області нараховується понад 800 людей з вадами зору, з них близько сотні тотально незрячі. Про це розповів голова правління виробничої первинної організації «Українське товариство сліпих» Віталій Лукін.

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук