МОЗ розпочне вакцинацію дорослих у групі ризику захворюваності на кір

Вакцини уже замовили.

Doctor making diabetes patient insulin flu shot by syringe with dose of humalog, subcutaneous arm injection vaccination isolated on a white background

 

Нещодавно було внесено зміни до нормативних документів, які дозволяють проводити безоплатну імунізацію вакцинами, закупленими за бюджетні кошти, дорослим у групах підвищеного ризику захворювання на кір, повідомляє МОЗ.

Таке рішення прийняли у зв`язку зі зростанням захворюваності на кір серед дорослих. З початку року 40% від усієї кількості хворих становлять дорослі. Зокрема, йдеться про поширення захворюваності у групах, які проживають у спільному просторі (військові, бійці АТО, студенти), а також серед освітян та медиків.

Наразі Міністерство охорони здоров`я замовило додатково 392 тисяч доз вакцин для профілактики кору. Додатковий обсяг вакцин буде закуплено на кошти, заощаджені завдяки міжнародним організаціям, з бюджету 2017 року.

Найближчим часом ухвалять порядок проведення імунізації дорослим та визначать групи, яких вакцинуватимуть безоплатно. Про це Міністерство охорони здоров`я повідомить пізніше.

Залишити відгук

Залишити відгук