«Алло, ми виявили підозрілу сумку». Як правоохоронці реагують на повідомлення про невідомий предмет

На вулиці Лесі Українки виявили залишену без нагляду підозрілу сумку.

Вибухонебезпечний тиждень у Чернівцях триває. У понеділок, 4 червня, було повідомлення про замінування ратуші та будівлі облдержадміністрації, яке виявилось навчанням правоохоронців, потім – вибух на території психлікарні на Мусоргського, внаслідок якого постраждав хлопець, котрий підняв залишений футляр від фотоапарату. Сьогодні, 7 червня, журналісти «Шпальти» виявили підозрілу сумку, що лежала без нагляду під електроопорою біля наукової бібліотеки. що на вулиці Лесі Українки, 23.

О 14:21 телефонуємо у поліцію та повідомляємо про знахідку. Диспетчер каже: «У жодному випадку не чіпайте сумки та відійдіть на безпечну відстань! За кілька хвилин прибудуть патрульні». Вже за хвилину з різних боків чути сирени поліцейських автомобілів, а о 14:24 під’їжджають три патрулі.

Майже одночасно з прибуттям правоохоронців дорогу переходить літня жінка, котра просить милостиню, і стає поруч із тією ж підозрілою торбою. Разом із поліцейськими питаємо: «Це ваша сумка?». Бабця, стверджує, що її, та каже, що всередині особисті речі та кофтинка. Тоді ж під’їхали пожежна машина та «швидка», проте вже за хвилину разом із патрульними вони покинули місце виклику через відсутність небезпеки для громадян.

Хоча цей випадок був певною мірою курйозним, можна з упевненістю стверджувати, що поліцейські спрацювали оперативно.

«Шпальта» нагадує: у випадку виявлення невідомих підозрілих предметів, залишених без нагляду, не намагайтесь дізнатись, що всередині, а одразу телефонуйте на лінію «102».

Іван Сірецький

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук