Відчувала за спиною «крила». Буковинка про те, як отримала всенародне визнання на міжнародному конкурсі краси

Ірина Постолова з Вижниці представляла Україну на міжнародному конкурсі краси  «Mrs. Top of the World 2018».

У фіналі брали участь 12 жінок з різних країн світу. 31-річна буковинка закохала у себе всіх членів журі та глядачів конкурсу й виборола звання Mrs.Top of the World Choice of People 2018.

Ірина розповіла «Шпальті» про шалений графік конкурсанток, спортивні захоплення та якою є насправді красива жінка.

2 червня у Ризі відбувся фінал конкурсу Mrs. Top of the World 2018». Після виходу конкурсанток у національних костюмах, купальниках та вечірніх сукнях, Ірина представила вокальний номер, який готувала в рамках обов’язкової програми конкурсу. Талановита буковинка завоювала серця не тільки членів журі та суперниць, але й глядачів, ставши переможницею інтернет-голосування. Ірина Постолова отримала титул Mrs.Top of the World Choice of People 2018.

Титул Mrs.Top of the World 2018 отримала представниця Росії. Титул I віце-місіс дістався представниці Швеції, II віце-місіс – Індії, III віце-місіс – Латвії,  IV віце-місіс – Сербії.

Сім’я – моя найвідповідальніша робота

Я виросла у Вижниці, серед могутніх Карпатських гір. Це край, де сімейні традиції цінують найбільше. Сім’я – моя найвідповідальніша робота. Зараз я щаслива дружина й мати двох дітей. Я дарую своїй родині максимум любові та присутності, так само, як колись це робили й мої батьки. Реалізовуючи свої бажання, показую дітям, що мрії мають властивість збуватися.

Здобула дві вищі освіти: вивчала психологію та юриспруденцію. Ці знання допомагають мені бути гідним партнером для чоловіка у нашому сімейному бізнесі. Також працюю волонтеркою команди «I have a big heart», що займається благодійністю. У вільний час викладаю йогу. Водночас багато часу приділяю бігу, захоплююсь екстремальними видами спорту: такими як мотоспорт, кайтсерфінг, серфінг.

Про народний вибір

Я не знала, що такий титул існує, але бачила себе у трійці лідерів. Я спортсменка, раніше часто брала участь у змаганнях і завжди налаштовувалася на перше місце. Але спортивний досвід також навчив мене гідно приймати поразки. Я отримала цей титул завдяки голосуванню людей з усіх куточків світу, тож він став для мене дуже важливим та бажаним. Бо це «народний» вибір. Голосування проводили на веб-сторінці конкурсу.

Голос коштував один долар, за кожен з яких учасниця отримувала 10 балів. Усі виручені від голосування гроші організатори передають на благодійний проект «Будівництво школи дитячого розвитку для дітей дошкільного віку в Уганді».

Конкурс тривав п’ять днів, програма була дуже насиченою, учасницям доводилося спати по 3-4 години на добу. Прокидалися о 7:00, далі ранковий макіяж, укладка, потім щоденні дефіле, репетиції, екскурсії тощо.

Під час підготовки ми з конкурсантками відвідали Етнографічний національний музей під відкритим небом,  там нас познайомили з місцевою кухнею і колоритом; побували в мерії, де кожна учасниця презентувала подарунок від своєї країни. Представниць України, Росії та Литви навіть запросили на прямий ефір Латвійського телеканалу.

Найбільше після конкурсу мрію виспатися. І звісно, повернутися до сім’ї. Максимально направити свою енергію на розвиток дітей.

Що я отримала від конкурсу?Досягла всього, що хотіла. Я отримала титул, яким пишаюся і який допоможе у подальшій реалізації – чекаю кошторис, аби втілити один проект для Уганди.

Мене у всьому й завжди підтримує мій чоловік, він навіть на конкурс поїхав зі мною. Я вдячна йому за це. 

Красивою є та жінка, яка дарує свою любов 

З роками розумієш, що красива жінка та, у якої насамперед є внутрішня гармонія. Краса – це впевненість у собі. Краса – це вміння не залежати від регалій та статусів. Це вміння бути жінкою. Це реалізація в сім’ї, це поштовх, щоб розвиватися.

Красива жінка та, яка дарує свою любов. Жінка, яка займається спортом, доглядає за собою, робить те, що їй близьке. Напевно, таке відчуття приходить після 30 років. Важливо реалізовувати себе, а не перетворитися на незадоволену маму. Бо з такою енергією важко виховати щасливих та успішних дітей.

Зараз я живу у Києві і приїжджаю додому, на Буковину, двічі на рік: на зимові свята та влітку. Там проводжу час з батьками, бабусею і дідусем.

Буковина – це край, який  подарував світові багато талановитих людей. Серед них – Назарій Яремчук. У Карпатах відчувається потужна сила, а люди, народжені у цій місцевості, наділені колосальною енергією. Гори – це безмежна свобода і відкритість, які надихають діяти і підкорювати цей світ.

До речі, у Чернівцях у мене багато друзів, які активно підтримували мене під час конкурсу. Завдяки їхнім дзвінкам та повідомленням відчувала за спиною «крила».

Надія Юр’єва 

Іванна Аннин

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук