Чернівецький міський осередок «Самопомочі» отримав нового керівника

Замість Олексія Поповича розвитком політсили у Чернівцях займатиметься Ірина Ткачук.

Фото: Фейсбук-сторінка Ірини Ткачук

Головою Чернівецької міської організації політпартії «Об’єднання «Самопоміч» обрали Ірину Ткачук – доцента кафедри фінансів і кредиту ЧНУ ім. Ю. Федьковича, заступника завідувача кафедри з наукової роботи та міжнародних зв’язків, голову Ради молодих вчених економічного факультету. Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці «Самопомочі» Чернівецької області у Фейсбуці. Окрім цього, на зборах переобрали весь виконавчий комітет міської організації. Керуючим справами виконкому став кандидат хімічних наук Андрій Канак.

Колишній керівник міського осередку партії «Об’єднання «Самопоміч» Олексій Попович склав свої повноваження. Окрім цього, він вийшов зі складу політсили.

Олексій Попович

«Не бачу подальших можливостей і необхідності перебувати в партії. Це рішення назрівало, накопичувалися причини, остаточно все вирішив у кінці травня і одразу написав заяву. Це не є якась екстраординарна подія, просто, якщо є різне бачення у людей про те, як рухатися далі, то, відповідно, треба розходитися», – сказав він у коментарі «Шпальті».

За словами Олексія Поповича, однією із комплексу причин такого рішення була ситуація із процедурою відкликання депутатів Чернівецької міської ради від «Самопомочі»:

«Щодо збору підписів, можливо, треба було цю процедуру поновити, почати знову, але підтримки з боку керівництва і місцевих активістів не було. Щодо подальших планів у політиці, то наразі їх немає, є плани працювати і робити свої справи», – повідомив Олексій Попович.

Своєю чергою, голова Виконавчого комітету політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Олег Лаврик у коментарі «Шпальті» зазначив, що Олексій Попович не пояснив, через які розбіжності між ним і керівництвом політсили вирішив здати партквиток.

Олег Лаврик

«Якщо чесно, я досі не знаю, в чому полягає різність бачення щодо розвитку партії. Я справді отримав від Олексія Поповича листа, але яке його бачення, незрозуміло. Якщо він з чимось не згідний, я готовий послухати, що саме його не задовольняє в роботі центральних органів партії», – сказав він.

За словами голови Виконкому «Самопомочі», Олексій Попович написав заяву про складання повноважень за декілька днів до того, як його, імовірно, зняли б однопартійці:

«Ми призначали Олексія восени минулого року на півроку, для того, щоб він виконав основні завдання, які стояли перед Чернівецькою міською організацією. Серед них – завершення процедури відкликання депутатів міської ради, обраних за списками нашої політсили, а також формування експертних середовищ навколо чернівецької «Самопомочі». За результатами півріччя, я неодноразово приїжджав до Чернівців і надсилав листи щодо надання звіту про виконану роботу. На що отримав відповідь Олексія Поповича, у якій він вважав, що це не його повноваження. Тоді ми призначили чергові збори, які мали відбутися 2 червня, а за п’ять днів до них отримали цю заяву від Олексія. Збори обрали нового керівника, якому бажаємо плідної праці», – розповів Олег Лаврик.

Окрім цього, Виконавчий комітет політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» визнав роботу міської організації під керівництвом Олексія Поповича незадовільною.

 

Іван Сірецький

 

Залишити відгук

Залишити відгук