ФСК «Буковина» під час міжсезоння підсилюватиме команду новими гравцями

Чи залишаться у складі лідери чернівецького колективу, поки невідомо.

Генеральний директор футбольно-спортивного клубу «Буковина» Ігор Наболотний у коментарі «Шпальті» підбив підсумки виступів чернівецької команди у Другій лізі.

«Якщо би мені сказали на початку сезону, що ми займемо в турнірній таблиці шосте місце і будемо вище, ніж «Нива» (Тернопіль), «Полісся» (Житомир), я б не повірив. Бюджети цих клубів у рази більші за бюджет «Буковини», – сказав він.

Водночас, Ігор Наболотний запевнив уболівальників головної команди області, що «Буковина» продовжить виступи у новому сезоні Другої ліги, адже має певне фінансування на основні витрати. Окрім цього, клуб запрошуватиме нових виконавців.

«Будемо підсилювати команду, шукаємо гравців для того, щоб могли доукомплектувати склад. У багатьох наших футболістів закінчилися контракти влітку, будемо їх перепідписувати і вже побачимо, хто залишиться, а хто вирішить піти», – повідомив Ігор Наболотний.

За його словами, ставка на вихованців буковинського футболу у минулому сезоні себе не виправдала.

«Будемо менше орієнтуватися на місцевих футболістів, адже приїжджі гравці менш вибагливі у фінансовому плані, і, на відміну від багатьох буковинців, хочуть прогресувати і грати в футбол. Окрім цього, нинішні лідери команди хочуть заробляти більші гроші, а ми їх платити просто фізично не в змозі. Вони, мабуть, шукатимуть для себе більш вигідні варіанти, тому відтепер шукаємо їм заміну», – зазначив Ігор Наболотний.

Центральний захисник «Буковини» Андрій Гусін, котрий проявив себе із найкращої сторони у другому колі чемпіонату, також поки не знає, чи продовжить футбольну кар’єру у Черінвцях.

«Поки не можу із впевненістю сказати, чи продовжу грати за «Буковину» в наступному сезоні. Наразі я перебуваю в Києві, де трохи відпочиваю після закінчення чемпіонату», – повідомив у коментарі «Шпальті» Андрій Гусін.

Читайте також: Андрій Гусін-молодший: «Чернівці – європейське місто, в якому комфортніше, ніж у Києві».

 

Іван Сірецький

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук