Фестиваль дитячої хореографії «Вашківецький дивограй» зібрав 600 учасників

Окрім сценічних виступів, танцюристи пройшли ходою центром містечка у Вижницькому районі.

У місті Вашківцях Вижницького району в рамках святкування Дня захисту дітей вже втретє відбувся фестиваль-конкурс дитячої хореографії «Вашківецький дивограй». У ньому взяли участь 35 танцювальних колективів з Вижницького, Глибоцького, Кіцманського і Новоселицького районів Чернівецької області. Загалом на сцену виходили 600 учасників віком від чотирьох до двадцяти п’яти років. Окрім сценічних виступів, танцюристи пройшли ходою центром містечка, розповів у коментарі «Шпальті» виконавчий директор фестивалю Орест Сірецький.  

«Неочікувано гран-прі здобув колектив «Dance family» з села Молодії Глибоцького району. Та попри змагальний дух, найважливіше те, що під час фестивалю між учасниками панувала дружня атмосфера, діти підтримували один одного оплесками», – сказав він.

За його словами, головна мета фестивалю – популяризація хореографічного мистецтва серед дітей та фізичний розвиток молоді.

«Наступного року плануємо проводити фестиваль упродовж двох днів із залученням колективів з інших країн, зокрема, Молдови, Румунії та Білорусі. Ну і, звичайно, запросимо танцюристів з інших областей України», – повідомив «Шпальті» виконавчий директор фестивалю «Вашківецький дивограй» Орест Сірецький.

 

 

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук