Завтра закінчується реєстрація на ЗНО для вступу в магістратуру

Щоб зареєструватися, необхідно звернутися до одного з вишів.

фото commons.com.ua

У вівторок, 5 червня 2018 року, завершується реєстрація для тих, хто складатиме тестування за технологією ЗНО для вступу в магістратуру. Зокрема, це стосується вступників на спеціальності галузей знань: «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та відборі за спеціальністю «Право» та/або «Міжнародне право» та одночасно за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини» мають подавати документи до приймальної комісії вишу, який у 2018 році здійснює набір на «Право» або «Міжнародне право», «Журналістику», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини», повідомляє МОН.

Для них вступ відбуватиметься за результатами єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови, а для вступників на «Право» та «Міжнародне право» – також за підсумками єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей.

Щоб зареєструватися на ЄФВВ та ЄВІ вступникам на магістратуру, необхідно звернутись до одного з вишів, у якому вони бажають брати участь у конкурсному відборі.

 

Залишити відгук

Залишити відгук