На Кобилянської влаштували дитяче свято, аби зібрати гроші на аудіометр для немовлят

Відбувся благодійний продаж солодощів та майстер-класи для дітей.

У День захисту дітей на вулиці Ольги Кобилянської, поруч із рестораном «Панська Гуральня», небайдужі чернівчани організували свято для малечі.

На відвідувачів чекала цікава шоу-програма, благодійний продаж солодощів, майстер-класи для дітей. Усе для того, аби зібрати кошти на купівлю аудіометра для дослідження вад слуху у немовлят. Вартість обладнання – 180 тисяч гривень.

Активісти та волонтери принесли солодощі: Катерина Пономарьова – печива з передбаченнями, Богдан Гуцуляк – солодку вату, Любов Свіріденко – кекси, Ліна Ільніцька – фаршировані запечені яблука.

Відбулись благодійні майстер-класи: Богдан Гуцуляк розмальовував з дітками пряники, а Анна Генцарюк разом із малечею робила метелики для хлопчиків та заколочки і резинки для дівчаток. У рамках заходу також відбувся показ одягу.

З продажу солодощів та благодійних внесків вдалося зібрати 4 386грн на аудіометр для вимірювання вад слуху у немовлят. Залишилось зібрати 30 801грн.

Організатори свята – «Mrs Ukraine», голова ГО «Ділові Українські Жінки» в Чернівецькій області- Ліна Ільніцька та благодійний Фонд «Волонтерський рух Буковини»- Катерина Пономарьова.

Охочі допомогти у зборі коштів, можуть надсилати гроші за такими реквізитами:

БФ «Волонтерський рух Буковини» ЄДРПОУ/ДРФО 39776310 Приватбанк МФО 356282 26006051502085 гривня Картковий рахунок: 5169 3305 0660 0458.

Фото: Антоніна Вишневська

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук